Інформація для авторів

Інновації молоді в машинобудуванні

Завантаження матеріалів

Термін завантаження матеріалів на конференцію 2024 року минул. З опублікованими матеріалами можна ознайомитись в розділі «Презентації».

Матеріали завантажуються авторами самостійно. Подавати публікації можуть тільки зареєстровані користувачі. Якщо ви вже реєструвалися у будь-якої конференції на платформі Open Conference Systems, то заходьте на нашу конференцію через цей обліковий запис (приписні букви в логіні мають значення). Повторна реєстрація при цьому непотрібна, але перевірте, щоб стояв прапорець "Автор" аккаунту (внизу сторінки).

> > > Вимоги до оформлення матеріалів (архів)
> > > Приклад матеріалів (архів)
> > > Шаблон матеріалів (архів)
Після завантаження матеріалів керівник секції призначає рецензента. Після рецензування і перевірки на плагіат роботи автоматично публікуються в рубриці «Презентації». Кожній роботі надається особистий номер  і URL, який використовується для її бібліографічного опису.

Вимоги до подання

Матеріали на сайт конференції завантажуються авторами особисто у вигляді окремого файлу у форматі .docx або .doc. Матеріали будуть перевірені на наявність плагіату через платформу Unicheck. До публікації приймаються тільки ті матеріали, оригінальність яких складає не менше 75%.

Опубліковані матеріали мають URL-адресу, на яку можна посилатись. Варіант для друку можна завантажити за допомогою кнопки «Print version», розташованої праворуч на сторінці з опублікованими матеріалами. Повна версія матеріалів, включаючи УДК, наукову дисципліну, авторські права тощо доступні при натисканні кнопки «Indexing metadata».

> > > Шаблон тез
Конференція «Інновації молоді в машинобудуванні», 2008-2024
НН ММІ, КПІ ім. Ігоря Сікорського

Фролов В.К., Медведєв В.В.