Інновації молоді в машинобудуванні 2019

Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та студентів

May 7, 2019 – May 31, 2019


Прийом тез завершений. З тезами конференції ви можете ознайомитись в розділі "Презентації". Запрошуємо послухати доповідачів на секціях, орієнтуючись на розклад в розділі "Графік конференції".

Приклад оформлення бібліографічного посилання на матеріали конференції

Побережець М.М. CAM-системи для електроерозійної обробки / М.М.Побережець, В.В.Медведєв // Матеріали Міжнародної науково-технічної конференції молодих вчених та студентів «Інновації молоді в машинобудуванні». - К.: КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. - Режим доступу до ресурсу: http://imm-mmi.kpi.ua/imm2019/paper/view/17859.

Про конференцію

Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та студентів «Інновації молоді в машинобудуванні» призначена для наукового спілкування творчої молоді різних регіонів України в галузі машинобудування, обміну науково-технічними досягненнями, апробації виконаних досліджень.

Тематикою конференції є постановка та вирішення науково-технічних задач сучасної машинобудівної галузі – проектування, розрахунки, технології виготовлення, складання, випробування та експлуатації деталей, вузлів і агрегатів машин. Аудиторія конференції – студенти, аспіранти та молоді вчені машинобудівних навчальних та наукових установ України.


Архів тез минулих конференцій

Конференція у 2018 році

Конференція у 2017 році

Конференція у 2016 році

З тезами конференції ви можете ознайомитись в розділі "Презентації". Так само приходите послухати докдадчіков на секції, орентіруясь на розклад в розділі "Графік конференції"

Пленарне засідання конференції Інновації молоді в машинобудуванні

Інформація про конференцію
Конференція «Інновації молоді в машинобудуванні», 2008-2024
НН ММІ, КПІ ім. Ігоря Сікорського

Фролов В.К., Медведєв В.В.