Подання

Надсилання доповідей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для конференції Наукові конференції України?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати доповіді на конференцію та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

 

Положення про авторські права

Автори, які подають матеріали на конференцію «Інновації молоді в машинобудуванні», погоджуються з наступними умовами:

а) Автори зберігають авторське право на свою роботу, дозволяючи конференції розмістити цю раніше неопубліковану роботу відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution, що дозволяє іншим мати вільний доступ, використовувати і ділитися роботою, з визнанням авторства цієї роботи і її початкового подання на цій конференції.

б) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії Creative Commons Attribution і укласти окремі, додаткові договірні угоди по невинятковому розподілу і наступної публікації даної роботи (наприклад, публікація опублікованого варіанта в журналі, опублікування його в інститутському архіві або опублікування його в книзі), з визнанням її первісної презентації на цій конференції.

в) Авторам дозволяється розміщувати та пересилати їхню роботу за допомогою Інтернету (наприклад, в інститутському архіві або на їхньому сайті) у будь-який момент після конференції із зазначенням, що дана робота вже була опублікована у збірці «Інновації молоді в машинобудуванні».

Положення про конфіденційність

 

Імена та адреси електронної пошти, задіяні на цьому сайті конференції, будуть використовуватися винятково для заявлених цілей цієї конференції і не будуть доступні будь-якій іншій стороні або для будь-яких інших цілей.
Конференція «Інновації молоді в машинобудуванні», 2008-2024
НН ММІ, КПІ ім. Ігоря Сікорського

Фролов В.К., Медведєв В.В.