Інновації молоді в машинобудуванні 2020

XIII Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та студентів

May 19, 2020 – May 30, 2020


Про конференцію

XIII Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та студентів «Інновації молоді в машинобудуванні» призначена для наукового спілкування творчої молоді різних регіонів України в галузі машинобудування, обміну науково-технічними досягненнями, апробації виконаних досліджень.

Тематикою конференції є постановка та вирішення науково-технічних завдань сучасної машинобудівної галузі – проектування, розрахунки, технології виготовлення, складання, випробування та експлуатації деталей, вузлів і агрегатів машин. Аудиторія конференції – студенти, аспіранти та молоді вчені машинобудівних навчальних та наукових установ України.

Подання матеріалів завершено

На сайт конференції подаються тези доповіді згідно з вимогами, приведеними за посиланням.

З опублікованими тезами доповідей конференції ви можете ознайомитись в розділі "Презентації". Запрошуємо послухати доповідачів на секціях онлайн, орієнтуючись на розклад в розділі "Графік конференції".

Автори самостійно завантажують свої роботи на сайти. Звертаємо увагу, що для завантаження тез доповідей і статей потрібна реєстрація на двох різних платформах: OCS та OJS.

Приклад оформлення бібліографічного посилання на матеріали конференції

Яворський Т. М. Зменшення похибки закріплення при обробці авіаційних деталей складної конфігурації / Т. М. Яворський, В. В. Медведєв // Тези доповіді XIII Міжнародної науково-технічної конференції молодих вчених та студентів «Інновації молоді в машинобудуванні», 19-30 травня 2020 р. – К. : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – Режим доступу до ресурсу: http://imm-mmi.kpi.ua/imm2020/paper/view/21468.Архів тез минулих конференцій

Конференція у 2019 році

Конференція у 2018 році

Конференція у 2017 році

Конференція у 2016 році

Конференції у 2008-2015 роках


Пленарне засідання конференції Інновації молоді в машинобудуванні

Інформація про конференцію
Конференція «Інновації молоді в машинобудуванні», 2008-2024
НН ММІ, КПІ ім. Ігоря Сікорського

Фролов В.К., Медведєв В.В.