Подання

Надсилання доповідей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для конференції Наукові конференції України?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати доповіді на конференцію та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництва для авторів

На конференцію приймаються тези доповідей. Конференція має декілька секцій. Уважно слідкуйте, до якої секції ви подаєте свої тези.

З інструкціями щодо подання ви можете ознайомитись у розділі "Для авторів".

Вимоги до подання

1. Тези на сайт конференції завантажуються авторами особисто окремими фрагментами. Фрагмент, завантажений у вікно «Тези доповіді», буде перевірено на наявність плагіату через платформу Unicheck. До публікації приймаються тільки ті тези, оригінальність яких складає не менше 75%.
    Через те, що програма переформатовує введений текст, вихідне його форматування за шаблоном необов’язкове.
  2. Мова тез доповіді – українська, англійська, німецька, польська, російська.
  3. Структура тез:
    - УДК (посилання на кодифікатор можна знайти при подачі тез поряд з вікном вводу коду);
    - ініціали та прізвища авторів (першими вказуються прізвища молодих вчених та студентів, останнім – наукового керівника); при публікації тез доповіді іноземною мовою дозволяється вказувати імена (повністю) та прізвища;
    - місце роботи (необов’язково, при публікації відображається тільки при натисканні кнопки «About the author»);
    - назва доповіді (рядковими літерами, «Як в реченнях»);
    - текст доповіді (ОБСЯГ – 1000-5000 символів з пропусками; ЗАБОРОНЕНІ рисунки,таблиці та формули, набрані в «Редакторі формул» Word; ДОЗВОЛЕНІ формули, набрані в тексті Word за допомогою інструменту «Вставка» - «Символ»; ЗАБОРОНЕНІ автоматично нумеровані та маркіровані списки);
    - наукова дисципліна (необов’язково, при публікації відображається тільки при натисканні кнопки «Indexing metadata»);
    - ключові слова (необов’язково, але бажано; за наявністю відображаються);
    - посилання (необов’язково, але бажано щонайменше одне; за наявністю відображаються).

Опубліковані тези мають URL-адресу, на яку можна посилатись. Варіант для друку можна завантажити за допомогою кнопки «Print version», розташованої праворуч на сторінці з опублікованими тезами. Повна версія тез, включаючи УДК, наукову дисципліну, авторські права тощо доступні при натисканні кнопки «Indexing metadata».

Положення про авторські права

Автори, які подають матеріали на конференцію «Інновації молоді в машинобудуванні», погоджуються з наступними умовами:

а) Автори зберігають авторське право на свою роботу, дозволяючи конференції розмістити цю раніше неопубліковану роботу відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution, що дозволяє іншим мати вільний доступ, використовувати і ділитися роботою, з визнанням авторства цієї роботи і її початкового подання на цій конференції.

б) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії Creative Commons Attribution і укласти окремі, додаткові договірні угоди по невинятковому розподілу і наступної публікації даної роботи (наприклад, публікація опублікованого варіанта в журналі, опублікування його в інститутському архіві або опублікування його в книзі), з визнанням її первісної презентації на цій конференції.

в) Авторам дозволяється розміщувати та пересилати їхню роботу за допомогою Інтернету (наприклад, в інститутському архіві або на їхньому сайті) у будь-який момент після конференції із зазначенням, що дана робота вже була опублікована у збірці «Інновації молоді в машинобудуванні».

Положення про конфіденційність

Імена та адреси електронної пошти, задіяні на цьому сайті конференції, будуть використовуватися винятково для заявлених цілей цієї конференції і не будуть доступні будь-якій іншій стороні або для будь-яких інших цілей.

Конференція «Інновації молоді в машинобудуванні», 2008-2024
НН ММІ, КПІ ім. Ігоря Сікорського