Наукові конференції України, Інновації молоді в машинобудуванні 2020

Розмір шрифту: 
Система брикетування для ПЕТ відходів
В. В. Жила, І. А. Гришко

Остання редакція: 2020-05-18

Тези доповіді


В даний час гостро стоїть питання з утилізацією використаної тари. На полігони міст надходять сотні тон твердих побутових відходів. В епоху, коли ідеї для створення бізнесу народжуються з нуля, особливо актуальною є робота з різного роду пластиковими відходами, наприклад, з пляшками.

Їх переробляють в різні вироби, а іноді просто зупиняються на етапі збору та збуту порожньої  використаної тари.  Очевидно, що в найкращому варіанті будь-який приймальний пункт склотари або вторинної сировини повинен бути обладнаний невеликим пресом під алюмінієву банку і пластикову пляшку, для повторного їх використання. При цьому значно буде поліпшена екологія регіону.

Але в будь-якому випадку актуальним залишається питання їх транспортування і зберігання. Полегшити різні маніпуляції з цієї об'ємної тарою може допомогти прес для пластикових пляшок.

Прес для пластикових відходів - це технологічне пристрій, призначений для підготовки сировини до транспортування або вторинній переробці. Залежно від типу бізнесу він може виступати як основним, так і допоміжним виробничим обладнанням.